Domů » Není zde kapitalismus nebo socialismus, je zde jenom egoistický kariérismus

Není zde kapitalismus nebo socialismus, je zde jenom egoistický kariérismus

Toužení po cizím je příčinou naší hříšnosti a následkem je lež a nenávist. Kde se v nás vzala lež a nenávist? Příčinou je ekonomicky a ideologicky uzavřený systém, tam kde existují daně a clo, tam není otevřený systém, a ti co násilím daně a clo vybírají, udělali z těch, co daně a clo platí ubožáky, následkem je to, že ubožáci jsou plní nenávisti a lží.

Vše, co by mohlo nějak pomoci ubožákům k tomu, aby se systém změnil k lepšímu pro ubožáky, to je elitou zakázané, a za překročení zákazu jsou tvrdé tresty. Není zde kapitalismus nebo socialismus, je zde jenom egoistický kariérismus! Vše se točí kolem toho, jak udělat kariéru, a mít se lépe než druzí, tak jako jsou sportovní závody, tak jsou i kariéristické závody. Pokud chceš být milionářem, tak musíš vyhrát kariéristické závody, a potom se staneš i milionářem, dobytka je mnoho, ale koryt je málo, o tom to zde je.

Proč se nesmí prodávat; drogy, jedy, zbraně, tajné informace atd. příčinou je to, že elita potřebuje, aby byl lid v pozici, ve které se nemůže bránit před parazity. Přichází ale doba digitalizace a robotizace, nebude to trvat dlouho a zaměstnání za mzdu zde už nebude, protože vše udělají stroje a umělá inteligence, tím se vše restartuje a místo lidí budou v civilizaci roboti, proč zaměstnávat lidi, když roboti pracují zadarmo a nechybují, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude už brzo jistě čekat, komu není ode mě moudré rady, tomu už není ani pomoci.

Leave a Reply