Domů » Nekopírujte chyby

Nekopírujte chyby

Od narození marně hledám tajemství úspěchu, neúspěch je jako stín, před kterým nelze utéci. Bylo vydáno mnoho knih o tom, jak být v životě úspěšný, dneska už lidi nečtou knihy a čtou to co je na internetu, a tak i na internetu je mnoho informací o tom, jak být v něčem snadno a rychle úspěšným. Problém s neúspěchem nemají jenom lidi, ale mají tento problém i; organizace, podniky, korporace, státy, unie atd. na internetu se úspěch měří ekonomickým ziskem z; portálu, sociální sítě, stránky, blogu atd.

Rozdíl mezi mrtvým a živým je v tom, že to, co je živé se kopíruje, a to co je mrtvé, to se nekopíruje, a tak to pořád stejné je. Z malého živého zárodku díky kopírování pomalu vzniká veliký živý systém, jakmile se proces kopírování zastaví, tak přichází stárnutí a smrt. Kopírování zde není jenom u hmoty, ale kopírují se i informace a programy, vše je o vyrobení a nastavení, při výrobě a nastavení dochází ke kopírování chyb a je problém tyto chyby odstranit.

Pokud jsou rodiče hlupáci, tak mají i hloupé děti, příčinou je zde kopírování chyb a následkem je bída a zaostalost. Dalším velikým problémem je reklama, která nás klame od narození do smrti, následkem je konzumní očistec, ve kterém není nikde pravda a láska. Vše zde jsou příčiny a následky, nebo jde o protiklady mezi kterými je napětí. Než do něčeho investujete čas nebo peníze je třeba se zamyslet nad tím, jestli se nám tato investice vyplatí, proč se investuje mnoho do něčeho kde se investice nevyplatí?

Příčinou je kopírování chyb, pokud někdo poukáže na to že elita, co nám chybně dlouho vládne kopíruje staré chyby a není schopná a ochotná s tím přestat tak je takový jedinec násilně umlčen. Dobrý hospodář nekopíruje chyby, a tak má ze svého hospodářství veliký užitek, podívejme se na zákony a pravidla podle kterých žijeme, v těchto zákonech a pravidlech je mnoho chyb, které mnoho století kopírujeme, protože jsme líní optimálně změnit zákony a pravidla, následkem jsou; revoluce, války, krize, vandalismus, extrémismus, inflace, deprese, pandemie atd.

Leave a Reply