Domů » Nejvíce lží je v Bibli, už ten začátek je lež jako věž

Nejvíce lží je v Bibli, už ten začátek je lež jako věž

Nejdříve je třeba lidi tvrdě prověřit, pomocí profesionálně náročných úkolů, co jsou časově limitované, to, co z dálky vypadá hezky, to je z blízka často ošklivé, vše je zde obrazně bohužel karetní hra, ve které je mnoho falešných hráčů, co se snaží pomocí podrazů a podvodů vyhrát. Z lidí se stali krysy, co běží krysí závody, a pro vítězství jsou kariéristické bezcharakterní krysy schopné podrazů a podvodů, proto je zde; byrokracie, policie, armáda, vězení, soudy atd. bez profesionální kontroly lidí, by se každá kulturní civilizace rychle zhroutila.

Nejvíce lží je v Bibli, už ten začátek je lež jako věž, Absolutno nemá počátek a nebylo stvořeno pomocí zázraku, o vznik a zánik se stará zde jenom čas, on na to má čas, není zde žádný subjektivní božský Stvořitel všeho, to je jenom lež jako věž, každý Bůh byl stvořen pyšnými lidmi, co svatou lež, prohlásili za svatou pravdu, strach a hloupost stvořil víru v zázraky a Boha, hloupé lidi může snadno ovládat ten, kdo není hloupý! Je třeba ohněm a mečem eliminovat všechna náboženství a všechny sekty, taky eliminujeme politiku a módu.

Dáme lidem do hlavy GVKB čipy a čip vymaže z hlavy všechny staré informace, a ve spánku nahraje nové informace na nový den, nebudeme znát svoji minulost, budeme znát jenom současnost, budeme jako tiskárna připojená k počítači, tiskárna nemá žádnou minulost, a tak nemá problém s porovnáváním starého s novým.

Nebudeme mít jména, ale budeme mít globální čísla, co se budou každý den měnit, tím vztahy mezi lidmi budou eliminované, a každý se bude starat jenom o sebe a ten druhý jej nebude zajímat. Takto dojde k tomu, že každý bude blahoslavený chudý duchem, tím už nebudeme potřebovat někoho kdo je nahoře, a tak rozhoduje o nás bez nás, konečně takto zvítězí pravda nad lží a láska nad nenávistí, jak si to uděláme takové to i budeme mít, ten, kdo nebude fungovat optimálně, ten bude okamžitě automaticky recyklován na substrát.

Leave a Reply