Domů » Největší užitek máme z informací o tom, co je nám blízké

Největší užitek máme z informací o tom, co je nám blízké

Většina subjektů to nemá v hlavě srovnané, a i u objektů je problém v tom že to v řídícím centru není srovnané, proto jsem se rozhodl vám všem poskytnout jednoduchý manuál, jak to v hlavě nebo v centru srovnat.

Rovnání je založeno na eliminaci všeho, co nemá hodnotu, nemá smysl srovnávat to, co nemá žádnou hodnotu, to, co nemá pro vaši hlavu nebo pro řídící centrum hodnotu to se musí eliminovat, nejprve k tomu, co má a co nemá hodnotu? Hodnotu má to, co nám přináší užitek, podívejme se na informaci o tom, co dělá nějaká celebrita, jaký máte užitek z této informace?

Kdo se stará o cizí ten se nestará o svoje, takže všechny informace o celebritách se eliminují z vaší hlavy, jaké informace nám přinášejí užitek?

Největší užitek máme z informací o tom, co je nám blízké, jde o to, jaké jídlo nám chutná, jakou hudbu rádi posloucháme, jaké stránky na internetu navštěvujeme, jaké fráze často používáme atd. jde o to být tím, čím jsi a nebýt tím čím nejsi, dobrota je žebrota, pokud budete druhým neustále ustupovat tak nakonec skončíte na dně, a o tom to je, druzí vám, musí ustupovat, život je egoistická hra o výhody.

Leave a Reply