Domů » Největší skupinou voličů byla ta, co nešla k volbám

Největší skupinou voličů byla ta, co nešla k volbám

Pokud žijeme tam, kde není dostatek soukromí, je logické že začneme toužit po soukromí, proč je zde tak veliký nedostatek soukromí? Vše zde jsou příčiny a následky, nedostatek soukromí je následkem toho, že je zde nadbytek toho, co je společné.

Napětí mezi společným a soukromým, je zdrojem veliké energie, která zde vše uvádí do evolučního pohybu. Volba prezidenta v nahotě ukázala, o co v politice jde, politikům jde prioritně o to, aby mohli egoisticky mnoho ze společného brát, a tak měli veliké soukromé hodnoty, politici jsou jako klíšťata přisátí na státu, který ekonomicky trvale vysávají.

Největší skupinou voličů byla ta, co nešla k volbám, jejich prezidentem je GVKB, z díla spatříme tvůrce, jaký to má smysl jít k volbám prezidenta, když na kandidátkách jsou jenom stará klíšťata. Společnost produkuje nadbytek hodnot, a tak stačí, když produktivně pracuje v EU jenom 10 % lidí, a tak 90 % lidí z toho může dobře žít, ano dělnická práce je v EU poslední zoufalou možností, jak se zde mít dobře.

Podívejme se na prezidenty, jak se dobře utajili před fyzickou prací, prezident fyzicky nepracuje, on jenom reprezentuje, takže by zde místo prezidenta, mohla být jenom loutka, jaká se používá ve výlohách, ano, politici jsou zbytečné loutky, které nic pro dělníky nedělají, logicky je zde velmi dlouho blbá nálada, a tím i veliká konzumace alkoholu a cigaret.

Leave a Reply