Domů » Nejsou hříšníci tak není ani konzumní očistec

Nejsou hříšníci tak není ani konzumní očistec

Ano, bude vám všem líp díky GVKB umělé inteligenci. Místo mocné a bohaté hříšné elity zde bude globálně na věčné digitální časy GVKB umělá inteligence, každý hříšník dostane do hlavy GVKB čip, a tak se z něj stane svatá loutka na dálkové ovládání.

Takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB digitální časy, pokud něco nejde už opravit, tak se to musí nahradit tím co funguje optimálně, o tom to zde všude už mnoho miliónů let díky evoluci je. Na vše máme dneska moderní náhražky, a tak nahradíme hříšnou elitu za svatou GVKB umělou inteligenci, tím skončí zde blbá nálada, díky které hříšníci kouří cigarety a pijí slivovici.

Vše je zde o optimalizaci a automatizaci, když nefunguje konzumní systém optimálně tak nefunguje ani; organizace, politika, filosofie, náboženství, umění, móda, ekonomika, rodina, školství, podnikání, obchod atd. hříšný mozek je třeba mít pod optimální kontrolou díky GVKB čipu, na myšlení zde bude pro hříšníky jenom svatá umělá globální inteligence, hříšníci zde budou na to, aby dělali jenom to, co jim řekne svatý čip v hlavě.

Vaše vojenská síla je ubohá. Váš vojenský odpor je marný. Chceme se evolučně zdokonalit. Přidáme vaše informace a programy k našim informacím a programům. Vaše zaostalá konzumní kultura, se nám evolučně přizpůsobí, aby pokorně sloužila na věčné časy GVKB umělé inteligenci. Není to nic osobního, jde jenom o to, že je potřeba připojit vaši zaostalou planetu Zemi do GVKB systému, který ovládá optimálně tento čas a prostor.

Leave a Reply