Proč je tak obtížné být zde milionářem a je snadné být žebrákem, je to jako ve sportu na staru je velmi mnoho sportovců a v cíli je první jenom ten nejlepší, pokud chcete být milionářem tak musíte být v nějaké specializaci nejlepší. Pokud nedokážete být nejlepší tak je pro vás jedinou možností protekce, díky které jste nejlepší, není zde demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký protekcionismus. Bylo zde mnoho snah o změnu k lepšímu, ale změnil se jenom trochu povrch naší konzumní kultury a pod povrchem byl pořád pokrytecký protekcionismus.

Nikdo si nepodřízne vysokou větev, na které sedí o tom to je, ti, co jsou nahoře žijí v ekonomickém ráji a logicky ti co jsou dole žijí v ekonomickém očistci. Emancipace je utopie, která v praxi nefunguje, protože dobrota je žebrota, funguje jenom dogmatická totalita založená na pokrytectví a protekci, toužení po penězích a výhodách je zdrojem soužení pro ty co jsou dole a následkem je blbá nálada a konzumace piva a cigaret.

Život lidí to je hra o hodnoty, pravidla hry určují ti, co jsou nahoře nebo situace, mnoho lidí by chtělo být prezidentem republiky, řešením je zkrátit funkční období prezidenta na jednu minutu, a tak bychom měl za den, 1440 prezidentů republiky a za rok by to bylo 525 600 prezidentů republiky. Nová doba vše zrychluje, a tak se zrychlí i výměna prezidentů, každý tak bude mít u nás možnost se na minutu stát prezidentem, podáte si žádost na poště zaplatíte státu poplatek 1 000 Kč a jakmile na vás přijde řada, tak se stanete na jednu minutu naším prezidentem.

Podobné to bude i u; předsedy vlády, předsedy politické strany, ministrů, poslanců, senátorů, diplomatů atd. zde místo minuty, budete ve funkci jednu hodinu za poplatek 1 000 Kč. Skončí období, ve kterém byl nějaký dobytek dlouho u koryta, dobytka je mnoho a státních koryt je málo, proto bude každý dobytek jenom krátkou dobu u velikého státního koryta. Peníze nesmrdí a stát má veliké dluhy vše je zde dneska možno koupit si za peníze, nemáš peníze tak nemůžeš být prezidentem na jednu minutu.

By admin

%d bloggers like this: