Podívejme se objektivně do přírody zde násilí dokáže vyřešit každý problém, nikdo nepovažuje násilí v přírodě za zločin a každý uznává přírodní pravidla a nechce tato pravidla změnit. největším problémem současnosti je nadbytek toho co nemá hodnotu a nedostatek toho co má hodnotu a tento globální starý problém je možné vyřešit už jenom pomocí násilí, pochopte to, že dobrý hospodář nezalévá plevel!

Plevel je třeba neustále optimálně eliminovat, jinak zde nebude z globálního hospodářství veliký užitek, to je základem pro to abychom mohli postoupit do nové konzumní globální civilizace, ve které se budeme mít všichni lépe. Podívejme se do minulosti, jaké chyby jsme dělali, a tak jsme měli problémy na které nebylo řešení.

Pokud někdo v minulosti odvážně poukázal na to, jaké chyby dělají ti, co rozhodují chybně o nás bez nás tak se z něj většinou stával mučedník, kterého elita složená z psychopatů zavraždila. Za vším je dneska propaganda a cenzura, začíná to pohádkami a končí to politikou, z lidí se tak stali loutky, které ovládají organizace nebo situace, svoboda je iluze.

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde místo lidí bude umělá inteligence a autonomní roboti, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, pochopte konečně to, že každý král a prezident to je oblečená opice, lidské schopnosti jsou limitované naším tělem a naším mozkem, z opice nikdo neudělá robota na baterky, cesta je už jenom v tom že robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi to byla testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní univerzální robot na akumulátory.

%d bloggers like this: