Neustále narážím na to, že většina bláznů je naivních, a tak se z nich stali nuly, snaha těmto bláznům pomoci je plýtváním časem a penězi, dobrý hospodář nezalévá plevel a nekrmí parazity on dobře ví, že vše je zde o tom, jak si to uděláš takové to i máš. Co je to naivita to je zásadní otázka?

Naivita je nedostatek správných informací a následkem je chybování, naivní blázni něčemu věří i když i to neověřili z více zdrojů, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, pochopte to, že civilizace je globální blázinec, ve kterém není nikdo normální! Pokud by mohli politické volby eliminovat blázinec, tak by se volby zakázali!

Války v nahotě odhalují to, že je civilizace blázinec, čiň bláznům dobře a oni z tebe udělají blázna, je to celé o toužení, které má za následek to, že je zde blázinec plný bláznů. Podívejme se na staré knihy a staré filmy a zjistíme že čím vyspělejší je civilizace, tím větší je tam i blázinec.

Vše evolučně jistě směřuje k nahrazení bláznů za roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě nikde blázni, tak zde není blázinec, jak vlastně došlo evolučně k tomu, že se opice proměnila na blázna, co žije v blázinci? Příčinou na naše veliká paměť, ve které máme mnoho chybných informací a chybných programů. 

%d bloggers like this: