Domů » Nacismus ukázal v nahotě to, že člověk je jenom statistické číslo

Nacismus ukázal v nahotě to, že člověk je jenom statistické číslo

Žijeme v konzumní kultuře, založené na tom že dobrota je žebrota, krysí závody dělají z lidí kariéristické bezcharakterní krysy, co se perou o výhody a jistoty, za vším je toužení po tom být nahoře protože dole je očistec. Nemáš peníze tak chcípni, o tom je tato civilizace, pravda a láska je zde jenom za peníze. Nacismus ukázal v nahotě to, že člověk je jenom statistické číslo, s nulovou hodnotou, jsme egoistická zvířata, o tom to zde je, klidně zavřeme za mříže na mnoho let člověka, který nic neudělal, nebo zavřeme do blázince normálního člověka, lidi dělají chyby!

Zájem těch, co jsou nahoře, je vždy nad zájmem těch, co jsou dole, když ale omylem zemře prezident nebo celebrita, tak se z toho dělá tragédie. Lidi jsou zlí, protože se chtějí mít dobře na úkor druhých, pracujete pomalu, máte výpověď, ano otrok musí pro otrokáře rychle pracovat, aby se měli otrokáři dobře, to že otrok vyčerpáním onemocní a zemře, to je otrokářům jedno, otroků je všude nadbytek.

Za socialismu uklízelo jednu stanici metra v noci 6 zaměstnanců a v současnosti jsou tam na úklid 2 zaměstnanci, zajímavé ovšem je, že počet lidí v kancelářích se u metra trojnásobně zvětšil! Nejde ale jenom o metro, tento problém je už všude u nás rozšířený, že se dole práce přidává, a nahoře se ubírá, nadbytek je zde díky nedostatku, paradoxem je, že za socialismu měl ten, kdo uklízel metro za práci více peněz z hlediska kupní síly než ten, kdo uklízí metro dneska, logicky dělníci od nás utíkají do ciziny, protože zde jsou bráni jako ekonomičtí otroci.

Média nám neustále vymývají mozek, a tvrdí nám, jak se máme dobře, a že ten kdo poctivě pracuje, ten se zde má i dobře, doporučil bych prezidentovi, aby si zkusil rok pracovat v Amazonu, jako skladník za ubohou mzdu. Vrcholem drzosti je požadovat od zaměstnanců, aby dojížděli každý den daleko za prací, za kterou dostanou minimální mzdu, kdo zaměstnancům ale proplatí čas ztracený cestou do práce a zvýšené náklady na dopravu? Je třeba restartovat konzumní civilizaci, nahradíme globálně lidi za autonomní roboty na dobíjecí baterie, a lidi globálně eliminujeme v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Leave a Reply