Domů » Na špatných základech, nejde stavět

Na špatných základech, nejde stavět

Ano, ti, co jsou nahoře, mohou za to, že dole je bída, nadbytek pro ty nahoře, vzniká díky nedostatku pro ty, co jsou dole, aby mohla vláda rozhazovat miliardy za hlouposti, tak musí ti, co jsou dole, na to vydělat, a mít tak ubohé platy, které ty dole nutí k tomu, mít mnoho dluhů. Dalším problémem je to, že zde většinu všeho vlastní cizinci, a tak je zde odliv zisku do ciziny, z místních obyvatel se tak stávají ekonomičtí otroci, s nulovou hodnotou na pracovním trhu.

To že zde něco optimálně nefunguje, je způsobeno lží a krádeží, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Člověk je člověku vlkem, vládnou nám vlci převlečení za pastýře, veliké daně a veliké clo, je zde díky tomu, že je zde veliké množství lhářů a zlodějů co jsou nahoře, máte demokratickou svobodu si zvolit za svoje politické zástupce lháře zloděje, co jsou mediálně populární. Na špatných základech, nejde stavět, tím špatným základem je zde lež a krádež, jak došlo k tomu, že se z těch, co jsou nahoře, stali lháři a zloději?

Příčinou je anonymita, jakmile vzniklo přelidnění, tak vznikla i anonymita, a anonymita umožnila těm, co jsou nahoře, lhát a krást. Bylo zde mnoho amatérských snah, jak eliminovat lež a krádež z naší konzumní civilizace, zapomnělo se ale vždy na přelidnění, dokud nezlikvidujeme globálně přelidnění, do té doby zde bude problém s tím, že lidi lžou a kradou.

Problém s ekonomickou migrací v EU je následkem přelidnění, je třeba začít konečně globálně kontrolovat porodnost a přelidnění, stanoví se pro každý národ trvalý maximální počet obyvatel, a tak každý národ bude muset kontrolovat porodnost, ubožáci se už nebudou rozmnožovat jako myši! Zájem velikého je nad zájmem malého, povolení k rozmnožování dostanou globálně jenom ti, co budou mít vysokoškolské vzdělání, děti, které se narodí rodičům, co nejsou vysokoškoláci, se budou topit po narození jako myši.

Leave a Reply