Každý člověk na světě hledá zlato, zlato má velikou hodnotu, protože je ho na světě dlouhodobý nedostatek. Funkce prezidenta republiky to je zlatý zábor na pět let, kde je mnoho zlata, které se snadno těží. Krysí závody jsou mezi zlatokopy o to, kdo získá na mnoho let zábor kde je mnoho zlata, taky zde existují i zlatokopky co mezi sebou závodí o to která uloví úspěšného zlatokopa.

Za vším bylo a bude zlato dokud bude zlato mít pro nás velikou hodnotu. V minulosti ten, kdo centrálně vládl měl na hlavě zlatou korunu, dneska mají ti, co vládnou na hlavě místo koruny už jenom čepici, protože zlato co vytěží si uloží do banky, aby jim je nikdo neukradl.

Neustále vycházejí populární knihy o tom, jak se stát úspěšným zlatokopem, ale to jsou jenom teorie, co v praxi nefungují, zlatokopů je na světě jako much a zlato je všude vzácné, a proto je mezi zlatokopy logicky boj o místa kde lze těžit zlato. Jenže doba se začíná měnit a nebude to trvat dlouho a na místo prezidenta budou kandovat už jenom autonomní roboti, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde budou žít stylem z ruky do huby, a budou mít po celý život holý zadek.

%d bloggers like this: