Evoluce už brzo stvoří nový řídící systém, který dokáže v reálném čase řídit miliony systémů bezchybně a rychle, bude to digitální mozek, který začne měnit rychle naši civilizaci, člověk tak zde evolučně skončí jako něco zcela evolučně zbytečného. Pochopte to, že brzo na práci budou stroje a na řízení strojů budou programy, člověk to je oblečená opice, a proto nemůže konkurovat robotům a umělé inteligenci.

Lidské schopnosti a možnosti jsou mnohým omezené, a proto zde člověk skončí, je naivní představa že člověk zde bude na věčné časy. Když zkrachuje nějaká lidská organizace tak je nám to jedno, stejně tak je evoluci jedno že zde krachuje lidská civilizace, je to celé jenom evoluční experiment, ve kterém nové nahrazuje staré.

Zaměstnavatelé nejsou spokojení s lidskými zaměstnanci, a tak nahradí lidi za roboty a umělou inteligenci, práce za mzdu zde pro nikoho nebude, roboti budou v továrnách vyrábět roboty, po záruce se budou roboti recyklovat. Proč nejsme připravení na budoucnost, a tak máme s budoucností neustálé problémy? Máme strach z budoucnosti, a tak myšlenky na budoucnost cenzura eliminuje. 

%d bloggers like this: