Mozek si myslí že to, co vnímá pomocí smyslů a jinak je skutečnost, problémem je to že z dálky vypadá vše jinak než z blízka. Z dálky spatříme vesmír a život, z blízka spatříme to, že zde není vesmír a život, ale je zde jenom energie, která vytváří iluzi vesmíru a života, to, co vytváří iluzi hmoty to je pasivní energie, která je opakem aktivní energie.

Smrt to je proměna aktivní energie na pasivní energii, je to jako s penězi v ekonomice jsou zde aktivní peníze, co pracují a pasivní peníze co nepracují. Podívejme se na to, jak trvalo evolučně dlouho, než lidi přestali věřit na dogmata a začali věřit na to co je vědecky doloženo a ověřeno. Dogmata to jsou teorie, které nejsou v praxi ověřené, největším dogmatem je víra v zázraky, bylo by to pro nás výhodné, pokud by zde byli možné zázraky.

Realita má reálná pravidla, která neumožní realizovat zázraky. Je třeba konečně pochopit to že vše je zde hra a smrt je konec hry, každý úspěch v této hře je dočasnou iluzí, protože vše je zde naprogramováno tak aby to fungovalo, lidi jsou jenom evolučním experimentem, který je zde evolučně dočasně, brzo zde místo lidí budou autonomní roboti a globální umělá inteligence, lidi se eliminují v krematoriu jako evoluční chyba. 

%d bloggers like this: