V okamžiku, kdy se zastaví u živého systému aktivita, tak přichází degenerace, život je založen na aktivitě fyzické a psychické, hospodářský líný dobytek má problémy s degenerací, a tak jej snadno napadají viry a paraziti, nemocnost u lidí je přímo úměrná jejich aktivitě, pokud civilizace učiní z lidí konzumní líný dobytek, tak lidi automaticky zdegenerují a mají problémy s viry a parazity. Jak vlastně dochází k tomu, že civilizace proměňuje lidi v konzumní líný dobytek, který má problémy s viry a parazity? 

Civilizace bere člověka jako by to byla mrtvá věc, a nechce uznat to, že člověk je živý svobodný systém, který potřebuje neustálou aktivitu fyzickou a psychickou. Podívejme se na školu, zde se berou studenti jako mrtvé věci, a škola studenty proměňuje ve zdegenerovaný líný dobytek, který má problémy s viry a parazity. Proč je každá internetová sociální síť jenom ztráta vašeho drahocenného času? Na internetové sociální sítě chodí jenom zdegenerovaný líný lidský dobytek, který má problémy s viry a parazity, civilizace se musí restartovat!

Jediná možnost, jak umožnit lidem aktivitu fyzickou a psychickou je použití GVKB čipu do hlavy, mozek se bude starat jenom o tělo a čip GVKB s umělou inteligencí GVKB, se postará zase o to, co se děje mimo tělo, mozek nebude znát fyzickou realitu, jakmile se dítě narodí, tak s odstřihnutím pupeční šňůry, dostane dítě do mozku GVKB čip, a tak mozek dítěte nebude mít problémy s existenční realitou. 

GVKB čip se postará o aktivitu těla, a zajistí tělu i vše, co tělo potřebuje ke svojí optimální existenci, nebude zde už existovat; lakomost, zrada, vydírání, kariérismus, lež, krádež, sobectví, škodolibost, degenerace, drogy atd. ten druhý nám už nebude peklem, protože je on zdegenerovaný dobytek, bez citu a charakteru. Na vše zde máme vědu a techniku, je jenom logické, že i na řízení těla a duše, musíme použít digitální vědu a techniku.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: