Domů » Mocní manipulují s bezmocnými

Mocní manipulují s bezmocnými

Co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, ten, kdo má moc určuje pravidla hry pro bezmocné, z díla nakonec poznáme tvůrce, tvůrcem zaostalosti a bídy jsou paraziti co nám vládnou, ryba smrdí od pokrytecké hlavy! Války a pandemie v nahotě odhalují konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota, vše je v konzumním očistci jenom o parazitování díky výhodám, pokud by mohli politické volby změnit očistec na ráj tak by se volby zakázali.

Stát nevytváří žádné hodnoty on jenom umí hodnoty přerozdělovat tak aby se měl dobře, stejně tak i podnikatelé a obchodníci nevytvářejí hodnoty a jenom umí hodnoty přerozdělovat tak aby se měli dobře, přerozdělování hodnot je rakovinou, která zabíjí ekonomiku a sociální systémy.

Je třeba předat moc a bohatství globální umělé inteligenci která bude spolupracovat s roboty, tím zde už nebude rozdělní lidí na milionáře a ubožáky, ten, kdo nebude profesionálně pracovat pro nový GVKB systém ten se v krematoriu eliminuje, dobrotu si bude muset každý zasloužit skončí období protekce pro pokrytecké příživníky.

Leave a Reply