Domů » Moc a bohatství je tvrdá návyková droga

Moc a bohatství je tvrdá návyková droga

Vše, co je živé to jsou naprogramované genetické stroje, každý genetický stroj byl evolucí vytvořen a nastaven k tomu, aby byl užitečný v nějaké specializaci, ekosystém to je obrovská továrna plná genetických strojů a evoluce zde neustále nahrazuje staré stroje za nové stroje vše je v této továrně dočasně, trvale zde jsou jenom jednoduchá přirozená pravidla, která se nezmění ani za milion let.

Stvořitelem ekosystému jsou informace, ze kterých je vytvořen; program, databáze, inteligence, moudrost, rozum, vědomí, sebevědomí atd. čím více je zde změn a složitosti tím více je zde i chyb které způsobují problémy, dlouhodobě nevyřešené problémy způsobují nemoci tělesné a psychické, mnoho problémů je hluboko před námi bohužel ukryto, a tak o nich většinou ani nevíme a tím je nemůžeme ani odstranit. Naše možnosti a schopnosti jsou mnohým omezené, a tak má zde každý svůj evoluční osud, od pitomce nemůžete očekávat to, že on nebude dělat jednu pitomost za druhou.

Ten druhý je; pitomec, blbec, vůl, blázen atd. je to tak snadné poukazovat na chyby u cizích lidí a je to velmi těžké si přiznat vlastní chyby, každý egoista se uzavřel do svého iluzorního světa, ve kterém se cítí velmi dobře, a tak zde všude místo dialogu je jenom monolog. Vše je zde centrálně násilně manipulováno a ten kdo odmítne být loutkou na dálkové ovládání je za to potrestán a ten kdo myslí a žije jako loutka, je za to odměněn.

Manipulace s lidmi je problém, pokud tato manipulace není optimální, díky protekci a korupci se na místa centrálních manipulátorů dostávají psychicky nemocní lidé, jako byl třeba psychopat Adolf Hitler. Moc a bohatství je tvrdá návyková droga, drogy dělají z lidí pitomce, a proto je třeba dát všem lidem do hlavy inteligentní GVKB čip který mozek odřízne od reality a mozek bude znát jenom virtuální realitu ve které se bude mít mozek dobře, civilizace je založená na tom, že se vše, co je přirozené nahrazuje tím, co je umělé, a tak bude každého člověka od narození do smrti ovládat jenom globální umělá inteligence.

Už zde nebude možnost se egoisticky uzavřít do svého iluzorního pitomého světa, ve kterém platí, moje hra a moje pravidla. Stroje na práci, umělá inteligence na řízení lidí a robotů. Bude to veliký krok pro lidstvo do digitální kultury, ve které se nelže a nekrade, co bylo to už nezměníme a v současnosti naši budoucnost vytváříme, jak si to zde dneska uděláme takové to i zítra budeme mít, už zde nebudou problémy s tím, že lidi dělali chyby a odmítali se přizpůsobit optimálně společnosti a žili jako ekonomičtí příživníci.

Odměňovat a trestat, opravovat a recyklovat, pracovat a odpočívat, milovat a nenávidět, tvořit a ničit atd. žijeme ve světě protikladů mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje, a tak jedinou jistotou zde smrt je, vše je zde jenom dočasným evolučním naprogramovaným procesem a smrt to je konec hry o to co potřebujeme, po smrti už není; ráj, peklo, převtělení atd. nevěřte tomu co jste si neověřili!

Leave a Reply