Jak by naše kulturní civilizace vypadala, pokud bychom nemohli mluvit a byli bychom tak všichni negramotní. Člověk se liší evolučně od zvířat a rostlin tím že umí mluvit a je většinou i gramotný, mluvení je pro lidi drogou a pokud nemají možnost mluvit tak z toho mají psychické nemoci. Milujeme psy a kočky, protože nemluví, pokud by se díky evoluci naučili mluvit tak by k nim naše láska skončila.

Investuje obrovské částky do výzkumu vesmíru a do výzkumu zbraní, to jsou chybné investice, je třeba investovat do výzkumu mluvení a gramotnosti. Podívejme se na populární filmy, jak je zde mluvení optimalizováno v realitě je naše mluvení ubohé, protože nejsme profesionály na mluvení. Mluvení nám umožňuje manipulaci s cizími lidmi, jak bychom manipulovali s cizími lidmi bez mluvení a gramotnosti?

Mluvení je jako používání soli a pepře, jde o to abychom to s mluvením nepřeháněly. Mnoho lidí dneska využívá mluvení k tomu, aby se měli dobře, ti, co neumí dobře mluvit, se zde většinou mají špatně, je to jako s návštěvností na internetu, kde ti, co umí dobře mluvit o tom co lidi zajímá, mají na internetu velikou popularitu spojenou s velikou návštěvností.

Co se ale stane, když lidi dostanou do hlavy GVKB čip, a tak už nebudou moci mluvit k cizím lidem, a komunikace mezi lidmi bude jenom v rovině digitální. Mluvení je zastaralá forma přenosu informací, všechny mozky se globálně propojí, a tak zmizí naše sobectví a tím i naše hříšnost, z čertů se tak stanou andělé, co nelžou a nekradou. 

By admin

%d bloggers like this: