Domů » Mládí je plné energie

Mládí je plné energie

Právě jsem se psychicky probudil, a došlo mi, že zdrojem našich chyb je stáří, vše, co je staré to je továrnou na chyby, podívejme se na staré lidi, co nám zde chybně vládnou díky protekci mnoho století. Stáří není jenom otázkou věku, i člověk který se dneska právě narodil může být už starý, protože zde byli staré geny. Stejně tak i nová ideologie která je politická nebo náboženská může být stará už v době svého zrození. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že zde je problém s tím, co je zde staré a my nedokážeme staré nahradit mladým.

Podívejme se na školství, které je zastaralé a nikdo to neřeší kde je zakopaný pes? Pokud zde někdo poukáže na něco, co je staré a navrhuje to vyměnit za mladé nebo nové tak se z něj stane mučedník, protože ti, co jsou nahoře díky protekci nechtějí staré nahradit za mladé. Podívejme se do přírody, zde to, co je staré to je eliminované, a nikomu to nevadí, každý řekne taková je příroda a tím to končí, jenže člověk je součástí přírody nejsme roboti na baterky! Já sám jsem se narodil už jako starý, a tak jsem nechápal to co bylo mladé a plné energie.

Neposuzujete u lidí stáří podle jejich věku, posuzujete u lidí stáří podle jejich díla, z díla poznáme jistě kdo je mladý a kdo je starý, každý člověk je zde originálem, který se neustále mění, nekoukejte na lidi povrchně ale snažte se je poznat do hloubky a veliký pozor si dejte na staré lidi. Starý člověk je uzavřený ve svém psychickém očistci a jakékoli snahy jej dostat z jeho očistce jsou naivní a marné. Starý člověk je jako starý operační systém, který není dlouho aktualizovaný, a tak se s ním už nedokážete připojit na internet. Veliký problém nastal s tím, že rodiny mají jedináčky, a tak děti vyrůstají ve světě dospělých a tím se dostávají do psychických problémů na které nemají po celý život řešení. 

Leave a Reply