Domů » Místo altruistické kultury zavedeme egoistickou kulturu

Místo altruistické kultury zavedeme egoistickou kulturu

Ano, rozdělujeme druhé prioritně podle úspěšnosti. Je třeba jít dále, začít neúspěšně jedince recyklovat na substrát, zavede se digitální sledování všech lidí a umělá globální inteligence bude tisknout dlouhé seznamy neúspěšných lidí, police zajistí odchyt těchto lidí, a přepravu do míst kde se budou recyklovat na substrát.

Neúspěšných lidí je na světě jako much, a eliminovat mouchy je správné. Místo altruistické kultury zavedeme egoistickou kulturu, ve které bude každý úspěšný, a tak zmizí konečně deprese způsobená tím, že je někdo neúspěšný.

Místo, pracujete pomalu, zde bude recyklování na substrát, jak si to každý udělá takové to i bude mít, nebudou zde už žádné výdaje státu na neúspěšně lidi, co jsou; nezaměstnaní, invalidní, staří, hloupí atd. lidi budou žít krátce a naplno, logicky lidi přestanou kouřit cigarety a pít slivovici, protože následkem by bylo to, že by z nich byl brzo jistě substrát.

Logicky nároky na lidi budou rychle stoupat v rovině fyzické a psychické, život se tak stane pro lidi tvrdou drogou, už zde nebudou problémy s; nepřizpůsobivými, příživníky, ekonomickými migranty, bezdomovci, starými prezidenty atd. Skončí období mocných a bohatých mafiánů, co žili v daňových rájích, mafiáni budou recyklováni na substrát.

Leave a Reply