Ano, Andrej Babiš je mediálně neprůstřelný. Jakmile někdo vstoupí do politiky tak po něm začnou novináři slovně střílet ve snaze jej politicky eliminovat. Není člověk ten, co by se zavděčil všem, vše zde je hra, ve které není pravda a láska, mír je válka vedená pomocí politiky a ekonomiky.

Vše zde jsou příčiny a následky, je to o tom, že každá mince, má rub a líc, jde o to, aby zde bylo vše v rovnováze, protože narušení rovnováhy, vede k extrémům, které nám dělají ze života očistec.

Ano, výhody a jistoty stvořili bezcharakterní kariéristy, jak jsme si to udělali takové to zde i máme, na vrcholu existenční pyramidy jsou vyšlechtěné krysy, co umí vyhrávat krysí závody, toužení po úspěchu je pro krysy soužením, konkurence je veliká, a naděje na úspěch je malá, pokud nejste vyšlechtěnou krysou.

Dospěli jsme ke konzumní kultuře, kde je většina zboží a služeb využito jenom minimálně, toto obrovské plýtvání časem a penězi, má za následek uzavřený systém pomocí; tříd, kast, kategorie, certifikace, ligy, jazyků, hranic, regulací, výjimek, zákonů, ras, norem, pravidel, rituálů, strachu atd.

Když zemře celebrita, je to tragédie, když zemře mnoho milionů lidí ve válce, je to jenom statistika. Za vším je toužení po invazi, a snaha se invazím bránit, válka je ukázkou toho kam to vede, když má někdo výhody a jistoty velmi dlouho. Mír to je ekonomická válka, ve které jsou za vším peníze, jsi jenom loutka, kterou ovládají peníze.

%d bloggers like this: