Psychopaty, tedy ty, co trpí disociální poruchou osobnosti, najdete odnepaměti v každé civilizaci. Je jich tak třicet procent a je vysoce pravděpodobné, že mezi ně patří někdo, kdo je vám blízký, slovo psychopat je složeno z psycho (psychologie) a pat (patologie) v překladu to znamená člověk který je bezcitný, a tak je psychicky mrtvý je to jenom robot který je chybně při výrobě naprogramovaný a nejde v servisu bohužel už opravit.

Psychopaty rozdělujeme jako ve škole podle známkování ti, co mají jedničku zde pracují jako; politici, podnikatelé, celebrity, milionáři, ředitelé, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, soudci atd. ti co mají pětku jsou umístění v psychiatrické nemocnici nebo ve vězení, mohou z nich být i bezdomovci.

Naše civilizace je založená na tom že je mezi námi veliká láska mnoho tisíciletí, z dálky se může zdát, že žijeme mnoho tisíciletí v psychickém očistci, ve kterém je nám ten druhý peklem. Jenže co je člověk sám odříznutý od lidí, sám je člověk nulou s nulovou hodnotou, z mnoha lidí se bohužel díky totalitám stali psychopati, co parazitují na lidech.

Vše je zde evolučně dočasně, nahrají se už brzo do GVKB virtuální reality aktualizace a každý dostane tak do mozku rychlé bezdrátové napojení na GVKB virtuální realitu, už nikdo nebude znát hříšnou realitu, která vzniká díky našim smyslům a myšlení, každý bude znát jenom GVKB realitu, už nebude zde možné, aby byl někdo nulou nebo psychopatem.

Každý bude najednou zástupcem všech; lidí, zvířat, robotů atd. vše je o sdílení; informací, programů, hodnot atd. Nebudeme už mít tituly a jména, nebudeme hromadit výhody a peníze, skončí zde pokrytecký sociální populismus, který z nás pomocí politiky a reklamy dělal pitomce, co dělají pitomosti, a tak mají pitomou náladu.

Nebude zde pro nikoho možné, aby pokrytecky existoval mimo GVKB virtuální realitu, skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, takto se uzdraví naše společnost plná psychopatů s titulem, co zde mají výhody, které si nezaslouží, opice se tak promění na lidi, bez připojení na GVKB realitu jsi jenom hříšná opice, co si hraje na svatého člověka.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: