Domů » Materialismus se stal svatým kultem

Materialismus se stal svatým kultem

Když se zamyslím nad svatou vírou v zázraky tak mi dojde, že ten druhý je nám peklem, protože všichni žijeme v materialistickém očistci. Materialismus se stal asi před deseti tisíci lety největším svatým kultem, kterému se klaníme a kterému přinášíme oběti. Vynález daní umožnil vznik peněz, které vydává každý hříšný stát, aby tak mohl snadněji proměnit líné opice na pracovité roboty.

Na povrchu spatřujeme; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, populismus, dogmatismus, humanismus atd. pod povrchem spatříme vždy materialismus, vše, co končí na ismus, to je jenom skrytá reklama na materialismus. V materialismu je pravda a láska jenom za peníze, to vedlo k inflaci pravdy a lásky a následkem je to, že dáváme pravdu a lásku už jenom psům.

Materialismus vždy nakonec dospěje k inflaci a následkem je násilí, jako je válka nebo pandemie. Proč vždy materialismus dospěje k inflaci, která znehodnotí to, co bylo pro nás v minulosti hodnotné? Problémem zde je vždy nedostatek konkurence, za inflací je vždy monopol nebo centralizace.

Nevěřte tomu, že nám bude líp díky; pohádkám, mytologii, pověrám, rituálům, symbolům, náboženství, politice, ekonomice, módě, reklamě atd. tak to v materialismu nefunguje, líp nám bude, pokud se necháme naskenovat a naše těla eliminujeme v krematoriu, budeme existovat jenom ve virtuální GVKB realitě jako inteligentní programy, tak už nás nebude zajímat materialismus a nebudeme mít problém s inflací.

Leave a Reply