Vše zde jsou příčiny a následky, pokud manželství skončí rozvodem tak to má jistě nějakou příčinu, manželství je hra podle pravidel a pokud se porušují manželská pravidla tak manželství skončí rozvodem. To, co si nedovolíme v zaměstnání to si dovolíme v manželství, protože si myslíme, že nám to projde, protože je zde láska, která je tolerantní k chybám druhého.

Jenže vše má svoje limity a pokud se limity překročí tak následuje rozvod. Mnoha lidem podrobně vysvětlíte, jak se mají chovat v manželství, ale oni vás stejně neposlechnou a potom se diví že je zde rozvod, komu není rady tomu není pomoci. Pokud něco máme tak se o to staráme abychom o to nepřišli, problém nastává, pokud se staráme o mnohé, a tak se nemůžeme logicky dobře starat o jediné.

Statisticky nám slouží domov jako noclehárna, kde odpočíváme abychom svoji energii věnovali škole nebo zaměstnání, jsme v začarovaném kruhu z problémů, které neustále musíme řešit a vyřešit. Vše je zde o protekci, pokud nemá člověk protekci tak je jako dům bez základů, je to o tom že ti, co mají protekci jsou nahoře a ti co protekci nemají jsou dole. Ten, kdo je dole má mnoho práce za málo peněz a následkem je často rozvod.      

%d bloggers like this: