Domů » Máme rádi psi a kočky, protože nemluví

Máme rádi psi a kočky, protože nemluví

Vše je zde v depresi, protože lidi jsou nemocní fyzicky a psychicky, všechny snahy léčit lidi jsou marné a naivní, příčinou našich nemocí jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby, a logicky to musí mít nějakou příčinu? Příčinou toho že lidi chybují, je to že mluvíme, svatý mytologický příběh o tom, jak byl Adam s Evou vyhnán Stvořitelem z ráje, je příběhem o tom, že díky mluvení, jsme začali chybovat, a tím jsme se dostali do ekonomického a psychického očistce, ze kterého nelze už utéci.

Máme rádi psi a kočky, protože nemluví, jakmile by začali psy a kočky mluvit, tak bychom je už neměli rádi, všechny konflikty mezi lidmi a národy jsou zde díky mluvení, ve kterém je pyšný egoismus. Na počátku stvoření člověka bylo pyšné egoistické slovo “Já“, kolem egoismu se zde vše točí!

Z elity se stali egoistické bubliny, které prasknou, když je někdo kritizuje, proto je zde cenzura a diktatura, která zablokuje těm dole, aby mohli kritizovat ty, co jsou nahoře, kritizovat smí jenom ten kdo je nahoře, ty, co jsou dole! Člověk, člověku, vlkem je, příčinou je to, že život, je hra o výhody a jistoty, smrt to je konec hry, proto ti, co jsou nahoře, dělají vše pro to, aby mohli tuto hru hrát, i když jsou už těžce nemocní, a díky stáři velmi hloupí.

Není dneska už důležité, co v televizi člověk říká, ale důležité je, kdo to říká, nikdo nechce poslouchat ty, co jsou dole, každý chce poslouchat ty, co jsou nahoře! Volba prezidenta to jsou kariéristické dostihy, přes překážky, stačí jedno malé klopýtnutí, a jsi ze závodů vyřazen.

Pokud bychom měli na všechny blázny hodit síť, tak bychom museli všechny politiky včetně prezidenta, zavřít do blázince v Bohnicích, o tom je bezcharakterní kariéristická politika, která nahradila zastaralé náboženství, které se nedokázalo přizpůsobovat egoistickým lidem, a chtělo od egoistických lidí, aby se přizpůsobili altruistickému náboženství.

Pokud chceš být v něčem úspěšný, musíš se zbláznit do nějaké úzké specializace, vysoké školy se tak stali továrnami na výrobu bláznů, co zde mají v tomto konzumním blázinci výhody a jistoty. Ano, už brzo začneme vyrábět roboty s umělou inteligencí, najednou zde globálně trvale pro lidi nebude zaměstnání fyzické ani psychické, tím lidi nebudou mít logicky ani peníze a výhody, takto skončí naše egoistická konzumní kultura, a místo ní zde bude digitální altruistická kultura, ve které se nelže a nekrade.

Leave a Reply