Domů » Máme mnoho pánů, kterým sloužíme a tak těmto pánům sloužíme jenom povrchně

Máme mnoho pánů, kterým sloužíme a tak těmto pánům sloužíme jenom povrchně

Vše je zde unášeno proudem času a nic nemůže být zde pozorovatelem který není unášen proudem času, stvořitelem všeho je čas a evoluce je jeho nástrojem pomocí kterého zde vše je experimentem evoluce, evoluce je obrazně jako hod kostkou a kostkou se hází tak dlouho dokud nejsme spokojení.

Je zde minimum trvalých jednoduchých pravidel, která platí nekonečně dlouhou dobu, a na těchto základních pravidlech je postaven tento čas a prostor, dále zde existují v mnohém přímé úměrnosti, například čím více je voda teplejší, tím dříve se jídlo uvaří.

Za většinou problémů, které máme jsou chyby v nás a okolo nás, chyby vznikají z velmi mnoha příčin, často je zde snaha lidi trestat za to že dělají chyby, je vždy mnohem snadnější trestat, než se snažit pochopit proč se dělají chyby, násilí ale nic nevyřeší.

Velmi častou chybou je povrchnost, máme mnoho pánů, kterým sloužíme, a tak těmto pánům sloužíme jenom povrchně, logicky naši páni nejsou spokojení s tím, jak jim sloužíme. Není ten, co by se dokázal zavděčit všem, to, co jednomu vyhovuje to jiného zase rozčiluje.

To vše je svatá pravda, ale já bych chtěla být těhotná, z toho, co zde říkáte neotěhotním, to vím jistě. Možná se vám budu jevit jako egoistická nadržená ženská, ale zkuste pochopit moji situaci, v každém kolektivu se nakonec každý hovor stočí k otázce orgasmu a otěhotnění, dříve jsem se obešla bez prášků na deprese, a dneska ty prášky beru.

Je to nespravedlnost že některé ženy jsou těhotné, a jiné jsou v situaci kdy se jim v noci zdá o tom, jak mají orgasmus a jak otěhotněli. Pokud vím tak je zde loterie, a v ní jsou každý den vylosovány ženy, co budou mít orgasmus, losování provádí centrální počítač, a on jistě nikomu nenadržuje, někdo má štěstí a jiný má smůlu, takový je život, možnosti mužů zde jsou geneticky limitované, muži nejsou stroje na orgasmus a otěhotnění žen.

Leave a Reply