Plýtvání hodnotami je nemocí moderní doby, pořizujeme si luxus, který si nemůžeme dovolit a následkem jsou problémy na které nemáme řešení! Nadbytek vytváří nedostatek, kde je zakopaný pes? Je to o tom že když něco milujeme tak na tom nešetříme a šetříme na tom co nemilujeme, je to celé o vymývání mozků pomocí mnoha způsobů začíná to pohádkami a končí to reklamou na léky.

Totality čekají na krizi a tehdy se násilím ujmou moci, podobnou strategii mají i mnohé nemoci, když je systém slabý je snadné jej porazit, všude kde se platí daně tam jsou i totality co si pořizují drahé armády, aby pomocí násilí si upevnili svoji moc! Za vším je inteligence, která se snaží o úspěch jednice nebo národa, tam kde není inteligence tam není ani úspěch u jedince nebo národa, to je logické!

Moderní válka už není pomocí tanků a letadel, je to válka pomocí inteligence, nebude to už evolučně trvat dlouho a bude zde umělá inteligence která mnohonásobně překoná lidskou inteligenci, stroje budou řízeny umělou inteligencí, a to bude něco na co nejsme připravení. Následkem bude odsun lidí z civilizace do rezervací, protože práce za mzdu pro lidi zde už nikde nebude! Je to jednoduché, roboti pracují jako roboti, je to pro ekonomiku jasná volba!    

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: