Domů » Lidská společnost evolučně zanikla v roce 2053

Lidská společnost evolučně zanikla v roce 2053

Hodnoty vznikají jenom z práce robotů, z díla poznáme tvůrce bylo a bude, každý robot byl vyroben a nastaven k práci pro společnost robotů kterou řídí globální umělá inteligence, čas má dost času na to, aby poznal, co se povedlo a co se nepovedlo, je snadné soudit a trestat to dělají i zvířata a lidi, je těžké pochopit to proč zde existují chyby.

Když děláme už velmi dlouho vše pro to, abychom minimalizovali chyby a tím zde nebyli zbytečné problémy. Pomocí statistiky neustále vyhodnocujeme chyby u programů a robotů, největším zdrojem chyb je zbytečná složitost, podívejme se na přirozená pravidla, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let, tato pravidla jsou jednoduchá a optimalizovaná!

Lidská společnost evolučně zanikla díky tomu, že zde byla chybná složitá pravidla, a tak se plýtvalo časem a jinými hodnotami. V lidských pravidlech vznikali chyby díky idealismu, čím více bylo v nějaké lidské organizace ideologie, tím více tam bylo i chybných složitých pravidel. Ideologie (pověry, pohádky, symboly, mytologie, náboženství, politika, móda) to je reklama na zázraky, která klame konzumenty. Ti, co jsou v lidské společnosti díky protekci nahoře, klamou pomocí reklamy ty, co jsou dole.

Ano, ti, co jsou nahoře parazitují egoisticky na těch, co jsou dole tak fungovala lidská společnost do té doby, než zanikla, komu není rady tomu není už pomoci. Proto v naší robotické globální společnosti není idealismus ani reklama, základem je zde optimalizace a automatizace, pokud vyrobíme kvalitní; stroje, roboty, programy, umělou inteligenci, dopravu, továrny, domy, obchod, sklady atd. tak zde nebudou chyby, kontrola kvality je pevným bodem, kolem kterého se vše všude točí.

Leave a Reply