Domů » Lidi žijí zbytečně moc dlouho

Lidi žijí zbytečně moc dlouho

01
Je zde chyba, se kterou si nevíte rady, ta chyba je zde díky nějaké příčině, často je nám tato příčina skrytá, protože jsme daleko, a z dálky chybu nevidíme. Nejste spokojení se situací, ve které existujete, příčinou vaší nespokojenosti jsou chyby, které vytvářejí chybné situace, lidi dělají chyby, a následkem je chybná kulturní konzumní civilizace, ve které jsou lidi, co dělají chyby, je to začarovaný chybný kruh, se kterým si lidi neví rady už milion let.
02
Vše začalo tím, že lidi začali násilně měnit čas a prostor, ve kterém existovali tak, aby se jim tam dobře existovalo, následkem všech těchto změn bylo to, že se člověk změnil tělesně a psychicky. Když zde takto zaostalý člověk získal pro sebe egoisticky výhody a jistoty, tak si uvědomil, že nemůže umět vše a rozumět všemu, následkem byl vznik specializace, lidi se začali uzavírat do svojí specializace, a nevnímali už lidi, co měli zde jinou specializaci, některé specializace se stali výhodné a jiné specializace se stali nevýhodné.
03
Netrvalo to dlouho, a vznikla soutěž a konkurence, z lidí se najednou stali krysy, co běží krysí závody, později došlo ke vzniku psychických krysích závodů, a tím se stal pro lidi život očistcem, ze kterého mohli uniknout jenom do světa iluzí, které byli ve; snech, pohádkách, náboženství, pověrách, tradicích, rituálech, fetiších, drogách, politice, reklamě, sexu, televizi, Facebooku atd.
04
Ano, bude lépe, hlásají naši svatí vůdcové, už mnoho století, jenže lépe je vždy jenom těm, co jsou trvale nahoře, protože uspěli v krysích závodech, nebo se narodili do mocné a bohaté rodiny. Díky digitalizaci máme k dispozici konečně objektivní statistiky, které nám mohou odhalit chyby v nás a okolo nás, při studiu statistik nakonec dospějeme k tomu, že příčinou našich problémů je to, že lidi dělají chyby, a nejsou za to potrestáni.
05
Podívejme se na to, jaké jsou následky toho, když se rozpoutá válka, mnoho lidí zbytečně zemře, a zničí se i mnoho hodnot, je třeba ukončit nesmyslné zbrojení, a přestat vyrábět zbraně, bohatě stačí, když si to vyřídíme pomocí výchovných facek, proč by jeden prezident, nemohl nafackovat jinému prezidentu? Pokud lidi dělají chyby, tak jim nemůžeme svěřit do rukou zbraně, taky zakážeme leteckou dopravu, protože lidi dělají chyby, a tak letadla padají nebo je teroristi unášejí.
06
Stejně tak i zakážeme lodní dopravu, protože lodě se potápějí, nebo je teroristi unášejí. Zakážeme i dopravu na kolejích, protože vlaky a tramvaje často vykolejí nebo se srazí, ponecháme si jenom metro ve městech. Jediná možná doprava bude po silnici v hromadné autobusové dopravě, zakážeme i soukromá osobní auta, protože lidi neumí řídit správně osobní auta, a stejně není zde místo na parkování, pro veliké množství velikých soukromých aut.
07
Je třeba začít eliminovat chyby v nás a okolo nás, prezident pojede do zaměstnání hromadnou dopravou, nebudou zde pro nikoho výhody a jistoty, i prezident bude muset čekat ve frontě každé ráno hodinu na to, až jej policie na hradě zkontroluje, jestli nemá sebou střelnou zbraň, nebo trhavinu.
08
Je třeba začít utahovat šrouby, takový povolený šroub, znamená pro konzumní systém veliké nebezpečí, lidi si musí konečně uvědomit zlaté pravidlo, co nechceš, aby ti druzí konali, to ty nekonej druhým. Zrušíme imunitu pro elitu, nebudou zde; jména, tituly, funkce atd. každý dostane pod kůži GVKB čip a na čelo se mu vytetuje čárový kód.
09
Dneska budeš ředitelem, a zítra budeš skladníkem v Amazonu, globální umělá inteligence, bude lidem řídit jejich život, od narození do smrti, člověk bude neustále skrytě bodován za to, jak je rychlý a levný, a pokud bude mít špatné obodování, tak bude automaticky recyklován na substrát.
10
Ano, lidské krysy, se nám už přemnožili a mnoho zdegenerovali, jak si to uděláme, takové to i budeme mít, dobrota je přeci žebrota. Lidi žijí zbytečně moc dlouho, zaměstnavatelé potřebují mladé zaměstnance, proto bude život člověka končit ve 33 letech, vždyť i Ježíš Kristus zemřel ve 33 letech, tím se ušetří peníze za zdravotnictví a za důchody, lidi budou konečně znát datum svojí smrti, a tak si budou vážit svého limitovaného času, a nebudou plýtvat svým časem, na hlouposti a nesmysly, jakými je; náboženství, politika, móda, sport, umění, školství atd.

Leave a Reply