Domů » Lidi lžou a kradou, protože zde nefunguje kontrolní systém

Lidi lžou a kradou, protože zde nefunguje kontrolní systém

Extremismus nechceme, podívejme se nejprve na to, co je to objektivně extremismus? Normální je nelhat a nekrást, tam kde je lež a krádež, tam je i extremismus, jak dochází k tomu, že lidi lžou a kradou? Lidi lžou a kradou, protože zde nefunguje kontrolní systém, který by jim v tom dokázal zabránit! Jediné možné řešení je dát lidem do hlavy čipy a čip odřízne mozek od reality a realitu bude znát jenom GVKB čip a on bude ovládat tělo člověka.

Takto zmizí problém s tím, že zde byl extremismus, lidi budou pokorně od narození do smrti sloužit GVKB systému a ten kdo bude pracovat pomalu, ten se bude recyklovat na substrát. Všude se dneska dávají čipy, a člověk nemůže stát opodál, pokud chceme něco získat, musíme za to i zaplatit, čím více zaplatíme tím větší hodnoty i získáme.

Dosud vše fungovalo tak, že lhát a krást mohli jenom ti nahoře, a tak byli mocní a bohatí, vždy zde bylo napětí mezi těmi, co byli nahoře a těmi co byli dole, prevence je základem toho, jak eliminovat extremismus. Nikdo nebude moci stát opodál, když se budou dávat do hlavy čipy, GVKB roboti na to dohlédnou a nainstalují kontrolní systémy, které najdou a eliminují jednice, který nemá ještě v hlavě GVKB čip.

Už zde nebude problém řídit a kontrolovat zaměstnance, každý bude znát jenom práci a spánek, hezké iluze lidem zajistí GVKB systém, místo konzumace toxických drog budou lidi konzumovat hezké GVKB iluze, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy. Lidi mnoho chtějí mít jistou práci, a tak jí dostanou, všeho zde bude dostatek, protože zde už nebude extremismus.

Leave a Reply