Domů » Levná práce to je moderní otroctví

Levná práce to je moderní otroctví

Pokud nemůže mít ten kdo pracuje mít možnost si ušetřit peníze na zlé časy tak je ten člověk ekonomickým otrokem, většina lidí na světě si nemůže ušetřit peníze na zlé časy a neuvědomuje si, že jsou ekonomickými otroky. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, zde se dostáváme k začarovanému kruhu bídy, bídu lze snadno měřit podle počtu sebevražd, když jsou lidi na dně tak páchají sebevraždy.

Všude je ubohá reklama, která ubožáky klame od narození do smrti, pravda je cenzurou násilně eliminována, vždy se ptejme, komu zlo přináší dobro a zjistíme to, že ryba smrdí od hlavy, hlavou jsou zde ti, co mají moc a tím i bohatství, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde jenom pokrytecký egoismus!

Války a pandemie v nahotě odhalují realitu ve které je dobrota žebrota, využívá se zde toho, že strach promění lidi v ovce, se kterými nemají pastýři a jejich psy problémy, ovce bečí že málo pastvy je, vlci vyjí že malého zisku dosazují, svině o státní koryta bojují. Rovnost je jenom v tom, že je zde každý dočasně, miliony zbytečně mrtvých ubožáků ve válce, to je jenom statistika, tragédie je, pokud zemře celebrita.

Přelidnění je příčinou toho, že je zde práce na hovno, za kterou dostaneme veliké hovno, lidí je na světě jako sraček, a tak ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole, peníze mocným nesmrdí, co na tom že někdo díky bídě spáchá sebevraždu, jenže svět se mění, a tak to už nebude trvat dlouho a roboti začnou v továrnách vyrábět roboty, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty.

Je naivní si myslet že jsi nenahraditelný pro společnost a že už brzo neskončíš jako ubožák v rezervaci. Následkem ekonomického otroctví je reklama, která se snaží pomocí lží oklamat lidi a prodat jim draho to co nepotřebují, nebo tvrdí lidem, že to, co potřebují na to, že nemají nárok, protože jsou hloupí a líní.

Je třeba začít kontrolovat globálně porodnost a kontrolovat kvalitu lidí, zavedeme proto průkaz kvalitního člověka s roční platností, od narození do smrti bude každý chodit na testování do nemocnice a pokud nedostane zde průkaz kvalitního člověka tak skončí v krematoriu, pro nikoho nebude platit imunita nebo výjimka, padni, komu padni.

Eliminujeme takto přelidnění a degeneraci bez válek a pandemie, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou, lidi konečně pochopí to že ten, kdo se nestará o svoje zdraví optimálně ten si koleduje o to, že brzo skončí v krematoriu, kontrolovat a eliminovat to bude heslo nové doby ve které nikde na světě už nebude ekonomické otroctví.

Leave a Reply