Domů » Kvalita je horký brambor, který si elita mezi sebou přehazuje, a každý alibisticky říká, mě se to netýká

Kvalita je horký brambor, který si elita mezi sebou přehazuje, a každý alibisticky říká, mě se to netýká

Za kvalitně odvedenou práci zde musí být i kvalitní služby a kvalitní zboží, vlna kritiky se snesla na vše, co je nekvalitní, a je třeba, aby ti, co jsou nahoře, začali rychle řešit kvalitu, jinak dojde k tomu, že se ocitnou dole. Problém s kvalitou není jenom náš lokální problém, jde o globální problém, jádrem problému je to že kvalita snižuje elitě zisky, protože je kvalita spojená s většími náklady.

Jak to dopadne, pokud se nedbá na kvalitu, ukazuje internet, na internetu je většina informací a programů nekvalitních, stejně tak je nekvalitní i vzhled a programový systém, já tento problém vnímám jako problém města a vesnice, ve městě se dbá na kvalitu, a na vesnici se na kvalitu nedbá, veliký příliv lidí z venkova do měst, vedl k tomu, že se z měst stali veliké vesnice. Statistiky objektivně hovoří o tom, že lidí na světě rychle přibývá, a dobré práce rychle ubývá, logicky následkem je extremismus.

Ono stačí se posadit k televizi a začít přepínat programy, najednou vám dojde to, že kvalitní programy z televize zmizeli, místo kvalitních programů zde jsou jenom reklamy a nekvalitní programy s nulovou hodnotou, zisk z reklam je na prvním místě, a tak se kvalita programů šidí, jak se dá. Podobné je to i s potravinami, s konzumenty potravin se zachází jako by to byl dobytek, který vše sní.

Kvalita je horký brambor, který si elita mezi sebou přehazuje, a každý alibisticky říká, mě se to netýká! Teprve když je zde nějaká katastrofa tak se problém začne řešit, největší katastrofou jsou války, války v nahotě odhalují to, že naše konzumní civilizace potřebuje restartovat, musíme přestat být závislí na svatých dogmatech, které se nesmí mediálně kritizovat, budeme muset svaté diktátory nahradit za zkušené profesionály, co eliminují vše co je zde nekvalitní, tak by zde místo špíny, byla zase čistota.

Leave a Reply