Hlavní vztahový problém dneška v naší společnosti je především absence schopnosti nul se na kohokoliv duševně, fyzicky a hodnotově trvale navázat, ať už jako partnerka, máma tvých dětí, nebo děvka na hraní. Fakt ti přijde několik tisíc korun za noc s kurvou moc? Pokud má člověk schopnost si pěkné nuly kdykoliv ulovit, pak ano. Ale pokud ne, tak je to odpovídající tržní cena za zboží s nulovou hodnotou. Žijeme v bordelu plném kurev s nulovou hodnotou, za vše se v bordelu platí.

Oproti cenám bydlení je takováto jednorázová či občasná investice prkotina pro kohokoliv, kdo má problém si ulovit ženu. Zvláště s přihlédnutím k tomu, kolik by ho stála finanční a majetková investice, kdyby ji chtěl na normální vztah získat a pak i udržet. Tam už to jde vždy do statisíců a u rodiny do milionů, pokud to má být v nějaké kvalitě, a ne naprostá katastrofa jako je tomu u nepřizpůsobivých příživníků. Kamaráda stála žena a děti za deset let rodiny deset miliónů. Je to málo nebo moc?

Dnes s mladicemi zkurvenými digitalizací je standard, že se sice rychle zamilují, napojí duševně i sexuálně, ale stejně tak rychle se ti po setkání odpojí a veškerá tvá energie a čas jde vniveč. A to ne proto, že by se jim to nelíbilo ale protože už jsou to kurvy. Dnešní mladé kurvy to zabalí a už se neozvou, i když to pro ně bylo třeba nejlepší v životě nebo to byl jejich první muž či dominantní, nikomu zkušenému a kvalitnímu se nevyplatí do nich, jakkoliv investovat čas, energii, peníze, hlubší duševno, společnou budoucnost atd. A zvláště ne čas, protože čas je to nejdůležitější, co každý muž má.

Takže i muži pak rapidně osekávají investice při seznamování i v úvodu vztahu na minimum, protože vědí, že protějšek to kdykoliv položí a nemá žádnou hodnotu. A pokud ti žena sedí osobnostně, vzhledem a sexuálně, tak tím hůř, a máš problém. Hlavní vztahový problém dneška v naší společnosti je především absence schopnosti žen se na kohokoliv duševně, fyzicky a hodnotově trvale navázat, ať už jako partnerka, máma tvých dětí, nebo děvka na hraní.

A dámy, pro které byly celoživotní vztah a úplná rodina samozřejmost, evolučně vymírají. Takže cena lásky je relativní. A u ženy nejvíc. A to neřešíme, kolik stojí reálně čas muže, který věnuje dnešní ženě, která je venkoncem bezcenná děvka, protože ti nedá ani trvalou manželku a úplnou rodinu, ani trvalou děvku na hraní, jen dočasné drahé, podprůměrné něco s kupu problémů a sraček. Úcta a loajalita jsou pro ně neznámé pojmy.

Můj kamarád s rodinou po mně věčně loudí, abych mu dohodil nějakou prověřenou levnou kurvu na hraní. Vždy ho upozorním, že jeho investice do projektu rodina je natolik vysoká, že to není na místě, jakkoliv čímkoliv ohrožovat. Točíme také pořád dokola stejné téma se starými panici a méně úspěšnými muži. Problém kluků vašeho typu vůbec nejsou mužské kvality, ale že chcete ženu zadarmo! A nechcete do lovu a udržení ženy nic investovat (čas, energii, sebevzdělání, cvičení, peníze, odvahu). A to prostě nejde a tím méně, čím méně to chlap s kurvama umí.

Kurva se slevou zpravidla vyjde mnohem dráže než ta luxusní. Zadarmo je děvka jedné noci, pokud si ji umíš sbalit a máš na to vzhled, charisma, rétoriku a sexualitu. S ní můžeš zadarmo dostat ale taky pohlavní choroby. Kvalitní žena a dlouhodobý vztah něco stojí a nikdy není zadarmo. Realita je, že vše od všeho odlišuje jeden jediný rozměr děti. Žena má jen jednu jedinou hodnotu, kterou se ti může odlišit od všech ostatních, že ti dá dítě. Protože nejvyšší investice zdaleka nejsou peníze, ale energie, čas a zdraví.

A zatímco pohodová, loajální záchranářka tě bude stát hodně peněz, ale málo energie a zdraví, tak riziková šílená kurva přesně naopak. Čas ti sebere vždy každá žena. Vše je tedy ve skutečnosti o dětech dala ti je nebo ne? To odlišuje osudovou ženu od ostatních (druhý odlišující rozměr je, se kterou ti bylo v rámci delšího vztahu nejlíp, ale bez dětí je to opět prohra obou).

Všechno ostatní, co s ženou děláš, je proti tomu nepodstatné, bezcenné a pomíjivé. Cenu a vyšší smysl má jen vlastní kvalitní potomek. To je účel ženy i páření a sraní se s ní. Dítě dává tvé existenci i pomíjivosti smysl. Kdo to nepochopil, nepochopil vůbec nic, život, svět, evoluci, ženy, smysl a svůj evoluční účel. Nuly se nám přemnožili, a následkem je to že se ráj proměnil na peklo, pochopte to, že v pekle nemá život čertů evoluční koncepci, a tak používejte antikoncepci!

%d bloggers like this: