Domů » Konzumní svět mění k lepšímu ti, co vytvoří hodnotné dílo

Konzumní svět mění k lepšímu ti, co vytvoří hodnotné dílo

Pokud jsi dole, věříš, že se dostaneš nahoru, pokud jsi nahoře, pochybuješ o tom, že se octneš dole, každý je jednou nahoře a potom dole, proč tomu tak je, že neustále mezi rájem a peklem cestujeme, příčinou zde evoluce je, ona s námi experimentuje, a člověk pro ni jenom materiál na pokusy je, nepovedený experiment smrtí ukončen je.

Vše má pro nás logiku a smysl, když zde úspěch a štěstí v této egoistické hře je, jenže každý úspěch a štěstí dočasnou iluzí je, každé svaté písmo vzniklo díky vykrádání informací z mnoha cizích autorských zdrojů, knihy vznikají z knih, hudba vzniká z hudby, jablko nepadne daleko od stromu, vše se zde kopíruje a recykluje, jsme unášeni řekou času, a nemůžeme vystoupit na břeh, abychom byli jenom nezúčastněnými pozorovateli tohoto egoistického divadla.

Pokud od hloupého chcete, aby on mluvil moudře, tak to je jako chtít od dítěte, aby se chovalo jako dospělý člověk, mnoho lidí fyzicky dospělo, ale jejich psychika je pořád na úrovni malého dítěte, a tak tito lidé myslí a žijí jako děti, z díla poznáme, kdo je dítě a kdo je už dospělý člověk, děti pochopitelně nechápou dospělé, protože žijí v dětském světě, kde je; anděl, čert, kouzelník, džin, vodník, Bůh atd.

Náš svět k lepšímu nemění ti, co zde mají moc a bohatství, náš svět mění ti, co vytvoří hodnotné dílo, které nám zde slouží i dlouho po jejich smrti, takovým dílem jsou; vynálezy, patenty, knihy, filmy, programy atd. je snadné jenom kopírovat, to zvládne i zvíře, a je těžké přijít s něčím zcela novým.

Je třeba začít prověřovat, než začneme důvěřovat, je třeba zabránit chybným lidem, aby se dostali na místa, kde mohou svými chybami napáchat mnoho škod, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit to, že nahoře nad námi budou chybní lidé, co budou chybně rozhodovat o nás bez nás.

Pokud každý dělá nejvíce to, co od něj požadují ti, co jsou nad ním, tak to ještě neznamená to, že bude vše správně fungovat, prezidenti a ředitelé jsou jenom lidi, co dělají chyby, je třeba zde více odvážných, kteří se nebojí říci mediálně to, že ti co jsou nahoře chybují, a v čem chybují, slepí nemůže vést slepé a tak je třeba poslat prezidenty a ředitele na psychické vyšetření do psychiatrické nemocnice, aby zde specialisti odhalili, jestli netrpí psychickými nemocemi, které způsobují to, že nevidí pravdu o tom, že lidi mají díky bídě a dogmatům blbou náladu, a tak pijí slivovici a kouří cigarety.

Leave a Reply