Každý systém dělá jenom to, na co byl vytvořen a nastaven, to je odpověď na základní otázku vesmíru a života, naše snahy o to, aby nějaký sytém dělal to, na co nebyl vytvořen a nastaven jsou naivní a marné, z pitomé opice nejde udělat autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Pochopte konečně to, že člověk je evolučně zastaralý systém, který musí být evolučně nahrazen inteligentním robotem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Náboženství chce změnit myšlení lidí, politika chce změnit svět ve kterém lidi žijí, věda se snaží pochopit tento svět, filosofie se snaží na všechny otázky odpovědět správně atd.

Problémem je zde subjektivní pohled na čas a prostor ve kterém vše existuje, objektivně největším problémem teorie, která v praxi nefunguje. Vytváříme pravidla, co mají výjimky, tím stavíme domy bez základů, pravidlo, které má výjimky není už pravidlem!

Vesmírná pravidla nemají výjimky, protože je stvořila evoluce, z díla se pozná tvůrce, pokud je tvůrcem pravidel pitomá opice tak následkem je konzumní blázinec plný bláznů, co si hrají na; boha, spasitele, krále, prezidenta, předsedu vlády, ministra, diplomata, soudce, poslance, senátora, generála atd.

%d bloggers like this: