Svět potřebuje, aby zde bylo všude hodně dětí jenom tak zde bude vše dokonalé, antikoncepce a potraty je cesta do světa který je pro nás očistcem. Proč je zde politika a ekonomika, která nás nutí k tomu, abychom měli minimum dětí, to je základní otázka, na kterou je třeba správně odpovědět. Problémem je zde mediální pokrytectví, které hlásá pravdu a lásku ale koná lež a nenávist. Mnozí namítnou že za padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, ale zapomínají dodat to, že v naší republice je počet lidí za padesát let pořád stejný!

Je potřeba dobýt svět tím že budeme mít hodně dětí a tím odstraníme problém s tím, že se lidi stěhují tam kde je málo dětí, je u nás málo dětí, a tak se k nám stěhují z ciziny lidi z míst, kde je hodně dětí to je logické. Čím více bude lidí na světě tím méně zde bude násilí, při kterém se koná zlo, veškeré zlo se koná proto aby se měl někdo dobře. Tam kde je dlouhodobě hodně dětí tam nejsou války, protože zde není o co válčit, protože zde je všude bída, bohatství vzniká jenom tam kde je málo dětí.

Podívejme se na mytologický příběh z Bible o tom, jak byl Adam a Eva vyhnáni evolučně z ráje, protože se styděli za nahotu, v přírodě se žádné zvíře nestydí za nahotu! Být po celý život nahý je normální, jakmile jsme se oblékli tak jsme se všichni zbláznili natolik že používáme antikoncepci a jsou zde potraty. Ženy byli stvořeny evolucí na to, aby poskytovali mužům neustále sex a měli minimálně deset dětí, jsme přeci invazní evoluční druh a naše invaze není v tom, že budeme pomocí moderních drahých zbraní bojovat o hodnotná teritoria ale v tom že se budeme rychle optimálně rozmnožovat.

Podívejme se na vládnoucí elity, jaké mají psychické problémy, a tak se chovají jako psychopati, je potřeba konečně pochopit to že veliká rodina plná dětí je základem pro fungují civilizaci. Pochopte konečně to že díky politikům a byrokratům vám nebude v budoucnosti líp, protože do důchodu se bude u nás v roce 2050 odcházet v 70 letech, protože na důchody nejsou už peníze. Protože je zde nadbytek státních výdajů na vysoké platy elitních státních zaměstnanců, co mají mnoho výhod jako je; imunita, ochranka, sekretářka, služební řidič, služební luxusní bydlení zadarmo atd.

%d bloggers like this: