Většina lidí si myslí že je zde demokracie a elita zastupuje obyčejné lidi. Každá vládnoucí elita zastupuje databáze a programy, všemu zde vládnou po miliardy let jenom databáze a programy, vše je zde evolučně naprogramováno, nic se zde neděje bez příčiny a následku. Pro vládnoucí elity jsou lidi jenom levný materiál na jejich ekonomické a ideologické pokusy což dokazují války ve kterých nemá život člověka žádnou hodnotu. 

Nikde není na světě spravedlnost, protože si nikde nejsou lidi rovní! Bylo zde v minulosti mnoho pokusů o rovnost a emancipaci mezi lidmi, ale ukázalo se, že to ekonomicky a ideologicky nefunguje, a tak byli tyto pokusy logicky ukončeny. Rovnost má za následek konflikty, a tak nefunguje společnost. Je to celé o moje hra a moje pravidla, někdo musí poroučet a jiný musí poslouchat, bylo a bude!

Z lidí se stali krysy, co běží kariéristické závody o protekci, bez protekce je krysa jenom nulou s nulovou hodnotou, vládnou nám tak centrálně všude staré vyšlechtěné krysy. Jenže doba se dneska rychle mění a najednou nám místo starých vyšlechtěných krys budou vládnout autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze.

%d bloggers like this: