Domů » Kdo z vás je bez hříchu, ten ať po mě hodí kamenem

Kdo z vás je bez hříchu, ten ať po mě hodí kamenem

Stvořitelem; absolutna, života, člověka, civilizace atd. jsou chyby v programu, na počátku je vždy chyba v programu a ta chyba se kopíruje, následkem je problém, který se řeší tak aby v programu nebyla chyba nebo chyby. Manipulace je založená na odměně a trestu, aby mohla manipulace fungovat bezchybně tak nesmí být v programech chyby, chyby v programech zde byli už před stvořením života na této planetě, chyby jsou obrazně jako plevel, který nám škodí a my hledáme způsoby, jak plevel eliminovat.

Moje hra a moje pravidla o tom je každá organizace, problém je že v pravidlech jsou chyby a následkem je zánik organizace. Jelikož je realita, ve které existujeme plná chyb tak se snažíme z reality uniknout pomocí; snů, pohádek, ideologie, reklamy, drog atd. jenže z reality lze uniknout jenom tím že zemřeme ale o tento únik z reality nestojíme, protože ním nic neřešíme.

Podívejme se na staré knihy a hledejme v těchto knihách chyby, čas nám dal výhodu v tom, že můžeme poznat chyby co dělali lidi v minulosti, představme si možnost se přenést do roku 3020 a zde dlouho žít, pokud bychom se podívali na knihy a internetové stránky ze současnosti (rok 2020) ve které žijeme, tak bychom spatřili chyby, které dneska nedokážeme spatřit, protože nemáme výhodu v informacích, které jsou z budoucnosti.

Naší největší současnou chybou jsou veliké mocné organizace, které z lidí dělají hlupáky a chudáky, ti, co jsou díky protekci nahoře, se snaží násilím organizovat život těm co jsou dole, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, nadbytek pro mocné, je zde díky nedostatku pro bezmocné, rovnost je zde jenom v tom že každý je zde dočasně, vše je nejisté a jenom smrt je jistá.

Milion dolarových milionářů vlastní většinu světového bohatství, světu nevládnou politici a vědci, světu vládnou milionáři, za vším jsou peníze a jenom peníze mohou vyřešit naše problémy. Politici nerozumí tržní ekonomice, a proto má každý stát veliké dluhy a vydává tak dluhopisy, které si kupují milionáři, co vlastní banky a žijí většinou v daňovém ráji. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, kdo z vás je bez hříchu, ten ať po mě hodí kamenem! Bez hříchu je jenom ten, kdo je dlouho mrtvý, a tak už nemůžeme dokázat to, že on byl pokrytecký hříšník, který lhal a kradl.

Leave a Reply