82

Žijeme v realitě, kde jsme neustále o něčem informování, jenže tyto informace nejsou pro nás správné, správné informace nám zajistí to, že se budeme mít lépe než ostatní lidé. Správné informace jsou obrazně jako kouzla, pomocí kterých dokážeme zázraky, teoreticky by nám měli správné informace poskytnout; rodina, škola, zaměstnavatel, organizace, knihy, časopisy, televize, internet atd. prakticky je obtížné získat správné informace, protože správné informace mají velikou hodnotu.

Podívej se na sebe do zrcadla a zamysli se nad tím, jestli máš o sobě správné informace, všechny informace, které o sobě máš k dispozici jsou chybné informace, ve skutečnosti jsi nula, co zde má nulovou hodnotu, protože zde jsi dočasným evolučním experimentem. Věříš mnohému, aniž by sis ověřil, jestli jsou to správné informace, stala se z tebe ubohá loutka, kterou ovládá egoistická společnost, nebo situace.

Byl jsi evolucí vytvořen a výchovou nastaven k tomu abys zde byl loutkou s nulovou hodnotou, pandemie nebo válka jasně ukazuje to, že jsi nula s nulovou hodnotou. Je zcela jedno jestli jsi ředitel nebo žebrák, to jsou jenom iluze ve tvojí hlavě, způsobené tím že máš vymytý mozek pomocí propagandy a cenzury, nebude to už trvat evolučně dlouho a lidi dostanou do hlavy čipy které nahradí skutečnost za virtuální realitu, protože civilizace je založená na náhražkách.  

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: