Realita to jsou naprogramované procesy, které popisují příběhy, vše v nás a okolo nás bylo vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, evoluce vše testuje, aby mohla vše opravovat nebo staré novým nahrazovat. Každý je zde loutkou, kterou něco ovládá, často je zde otázka a má náš život smysl? Pokud v našem životě vše optimálně funguje tak má náš život smysl, logicky je zde otázka a proč v našem životě vše optimálně nefunguje?

Je třeba pochopit to že člověk a jeho civilizace to je testovací verze, ve které je mnoho chyb, a proto zde mnohé nefunguje optimálně a rychle. Vypadá to tak že finální verzí bude nová civilizace, ve které místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, člověk se globálně eliminuje v krematoriu jako evoluční chyba.

Člověk nebyl evolučně vytvořen a nastaven k životu v civilizaci, protože člověk to je pořád jenom oblečená opice, co si hraje na to, co ve skutečnosti není. Problémem člověka je to, že když to nezvládne po dobrém tak to řeší po zlém, proto zde jsou války a jiné veliké problémy. Lidi nechápou pořád to, že každý jejich problém má i nějakou příčinu, komu není rady tomu není pomoci.

%d bloggers like this: