Domů » Každý je dneska snadno nahraditelný

Každý je dneska snadno nahraditelný

Pandemie v Evropě bude mít za následek klesnutí ekonomiky na dno, a to nás logicky bude nutit k tomu, abychom se zamysleli nad tím, jak dostat rychle a snadno v Evropě ekonomiku na vrchol, aby nám všem v Evropě bylo líp. Ekonomika byla a bude vždy jenom o tom čemu subjekt a objekt dá protekci, kolem protekce se ekonomika točí, nezalévejme plevel a nedávejme potravu parazitům o tom je správná protekce, která vede k tomu, že se ze dna dostane v Evropě ekonomika na vrchol.

Plevelem a parazitem je vše ze všeho nemáme ekonomický užitek, mnohé se snaží vytvořit iluzi toho, že je nám to užitečné, ale statistiky odhalují to, že nám to není užitečné, pokud zaměstnanec není už pro organizaci užitečný, tak je nahrazen zaměstnancem, který je pro organizaci užitečný, výjimkou je jenom, monopolní centrální organizace, kde nedochází k výměně neužitečných zaměstnanců, za užitečné zaměstnance.

V období zaostalého feudalismu byl veliký problém s tím, že se neměnili neužiteční mocní zaměstnanci za užitečné mocné zaměstnance, měnili se často jenom bezmocní zaměstnanci, se kterými se zacházelo jako s otroky. Současný kapitalismus a socialismus je ve skutečnosti jenom starý feudalismus s maskou kapitalismu nebo socialismu, pořád zde jsou mocní zaměstnanci, co jsou pro organizace neužiteční a organizace je neumí nahradit za užitečné mocné zaměstnance.

Mocný neužitečný zaměstnanec je stejným problémem jako covid-19 který vyvolal globální pandemii, v principu je vše postaveno na jednoduchých pravidlech, a tak je zde v principech si mnoho podobné. Každý je dneska snadno nahraditelný, 10. dubna 2010 došlo k havárii Tu-154 u Smolenska, zemřelo 96 osob a šlo o Polského prezidenta a členy Polské vlády. Nebyl problém rychle nahradit prezidenta a členy vlády, stejně tak není problém nahradit každého vysokoškoláka a každou celebritu!

Boj s viry je prioritně o tom, jak nahradit to, co si v těle hraje na to, že je to nenahraditelné! Statisticky je v Evropě doloženo to, že většina zaměstnanců je zde zbytečná pro mocné centrální organizace a pokud bychom je propustili bez zlatých padáků, tak by to organizacím nijak neuškodilo, a naopak by to mnohým mocným centrálním organizacím ekonomicky prospělo, bylo by to obrazně jako když člověk zhubne na optimální hmotnost podle tabulek.

Podívejme se na sport zde nikdo nemá zajištěno to, že bude mnoho let v první lize, mnohdy zde stačí dlouhodobě onemocnět a okamžitě skončíte v první lize a tím i skončíte se sportem, a hledáte si nové zaměstnání. Veliké mocné centrální organizace v Evropě nic nevyrábějí a jenom egoisticky přerozdělují cizí peníze tak, aby se měli velmi dobře, podobně se chovají i viry, jako třeba covid-19.

Přerozdělování cizích peněz to je obyčejné ekonomické parazitování, a proto je zde v Evropě ekonomická dlouhodobá krize, dělnická práce se v Evropě stala ekonomickým trestem pro ty, co nemají vysokou školu. Nevěřte tomu, co se říká v televizi, věřte jenom tomu, co si dlouhou praxí ověříte, každý, kdo má měkký nos ten i lže a ten kdo lže i krade a do psychického pekla se jistě hrabe.

Leave a Reply