Domů » Kauzalitismus

Kauzalitismus

Neustále lidi hledají ideologii, která je správná, tou ideologií je kauzalitismus, tato ideologie je založená na tom že vše zde jsou jenom příčiny a následky, stvořitelem všeho jsou příčiny a následky. Pokud je zde problém tak ten problém má nějakou příčinu, nemá smysl se tedy modlit nebo meditovat, smysl má hledat příčinu toho proč máme mnoho problémů na které nemáme řešení.

Reklama lidi klame od narození do smrti a následkem je to že lidi mají mnoho problémů, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším evolučně pohybuje, a tak je zde vše dočasně a na věčné časy zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla která jsou pevným bodem kolem kterého se vše točí. Z dálky ten druhý vypadá jako anděl a z blízka spatříte čerta, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém je dobrota žebrota.

Parazitování parazitům nesmrdí, nadbytek je zde díky nedostatku, toužení po seberealizaci nebo úspěchu je pro parazity velikým soužením, a tak je zde veliká konzumace; léků na deprese, alkoholických nápojů, cigaret atd.  Parazitů je zde jako sraček, a tak život parazita stojí za hovno, ten druhý je parazit.

Sebekritika vyšla z módy, aby se měla elitní skupina parazitů, co je nahoře v ekonomickém ráji dobře, tak se musí mít ti co nejsou v ekonomickém ráji zle, protože jsou dole v ekonomickém očistci. Pokud by mohli politické volby odstranit rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se volby zakázali. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že je zde vše jenom evoluční experiment, a tak miliony zbytečně mrtvých parazitů to je jenom statistika pro evoluci. 

Leave a Reply