V současnosti probíhá volba prezidenta republiky a ukazuje se to že si ani nedokážeme zvolit za prezidenta někoho kdo by nás dokázal optimálně reprezentovat ve světě. Logicky je zde otázka proč se nedokážeme konečně postavit ekonomicky na vlastní nohy? Vysvětlení je jednoduché jsme všichni čuráci, co jsou v píči, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, podívejme se z blízka na to, do čeho investuje peníze a čas, naše investice jasně odhalují to, že jsme čuráci, co jsou v píči a jakákoli snaha to změnit je marná!

Chyba není v; politice, náboženství, filosofii, vědě, technice, ekonomice, školství, rodině atd. chyba je v tom co průměrný člověk u nás je a průměrný člověk u nás to je čurák který je v píči. Jak vlastně došlo k tomu, že je u nás každý čurákem nebo píčou? Příčinou je to že jsme malá zaostalá kolonie a jakýkoli odpor proti kolonialistům je marný, prezident je u nás vždy jenom sluhou kolonialistů, jsme národem sluhů a neumíme už být pány ve svém domě, protože pány zde jsou mnoho století kolonialisté, co jsou mocní a bohatí.

Sluhové si za prezidenta zvolí sluhu a tím se ocitáme v začarovaném kruhu zaostalosti kdy peníze které svojí prací vytvoříme nám ukradnou vždy kolonialisté, a tak zde nemáme možnost se zbavit svojí zaostalosti, a tak se z nás stali čuráci co jsou v píči. Vše je to o tom moje hra a moje pravidla, pokud po nepochopíme do té doby u nás bude každý čurákem nebo píčou, vše je o tom pochopit a postoupit do vyšší úrovně hry o hodnoty, od čuráka, co je v píči nemůžete chtít, aby on pochopil to, že je čurák, který je v píči, je to u nás začarovaný kruh, který může eliminovat jenom to, že zde místo čuráků, co jsou v píči, budou autonomní roboti a umělá inteligence. 

%d bloggers like this: