1

Z pohledu zákona je to jednoduché, žádní Romové a cikáni zde nejsou, každý je občanem této republiky, a tak má svoje povinnosti a svoje práva, je zde jeden státní metr pro všechny.

2

Před zákonem si musíme být rovni, bez ohledu na to, jakou máme barvu pleti, a jaké máme pohlaví, nebo vzdělání, či v jaké jsme politické straně.

3

Podívejme se do přírody zde nejsou problémy s nějakým rasismem, zde jsou jednoduché přírodní zákony a kdo je poruší je za to okamžitě i potrestán.

4

Problematika rasy je problematikou víry, kdy něčemu věříme, a to je nám svaté, správný zákon ale nedává žádné víře možnost zasahovat do zákona, protože potom by to už nebyl správný zákon ale diktatura víry.

5

Jestli Romové a cikáni něčemu slepě věří, je to jejich soukromý problém do té doby, dokud nepřekročí zákon, potom musí nastoupit policie a soudy které potrestají toho kdo zákon porušil, bez ohledu na to, jestli je to cikán nebo to není cikán!

6

Ve škole se žáci známkují a stejné je to i s dospělými lidmi, každý zde má nějakou známku a podle toho s ním ekonomický systém jedná, ten, kdo má dobré známky se zde má dobře, ten, kdo má špatné známky se zde má zle, to je logické.

7

Většina cikánů zde má špatné známky, a tak se zde mají zle, je to jejich problém že se nesnaží, zde mít dobré známky, pokud se zvíře v přírodě nesnaží mít zde dobré známky, má se zde velmi zle a nikoho to nezajímá.

8

Vše je o drogách, ten, kdo je pod vlivem drogy má zde špatné známky, cikáni jsou pod vlivem nejrůznějších drog, a tak zde mají špatné známky a mají se špatně, je to ale jejich soukromý problém.

9

Pokud zde bude dělat policie a soudy to, co mají podle zákona zde skutečně dělat, nebudou zde s cikány a Romy problémy, stačí jenom dodržovat tvrdě zákony, pokud nemá cikán peníze na jídlo a drogy, je to jeho soukromý problém, není to problém státu!

10

Vše je jenom obchod a za práci je zde odměna, ten, kdo nepracuje má hlad a hlad jej musí donutit k tomu, aby pracoval.

11

Cikáni a Romové nechtějí za nic zde platit, a naopak se snaží od státu získat peníze a mnoho kradou, zde musí nastoupit tvrdě policie a soudy, postihy za lenost a kriminalitu zde musí být takové, aby si cikáni rozmysleli na nás parazitovat a donutili mnoho cikánů a Romů k tomu, že budou hledat jiný hloupý sociální národ, kde se budou mít lépe!

12

Jak si to zde cikáni a Romové udělají takové to zde i budou mít, je zde mnoho jiných lidí z ciziny, co zde dlouho žijí a nejsou s nimi žádné problémy, protože oni pochopili že jak si to zde udělají, takové to zde i budou mít!

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: