Domů » Je třeba začít léčit tento národ a vyléčit jej z jeho deprese

Je třeba začít léčit tento národ a vyléčit jej z jeho deprese

Jasným důkazem je náš internet, na kterém je většina příspěvků spojená s depresí, jsme národem, který má největší problémy s depresí, a proto je zde veliká spotřeba; piva, cigaret, prášků na deprese atd. házení vajíček po prezidentech je zde normální, nikde jinde ve světě se vajíčka po prezidentech neházejí, chudák Německý prezident, který dostal zásah vajíčkem.

Je třeba začít léčit tento národ a vyléčit jej z jeho deprese, nebude to rozhodně jednoduché a rychlé, nemoc zapustila hluboké kořeny, a tak budeme muset použít extrémní metody, abychom nad depresí zvítězili, nejlepším lékem na depresi je pravda a láska, ten, kdo bude plný nenávisti a lží, ten bude dlouhodobě léčen v psychiatrické nemocnici, jsou věci, na kterých nesmíme rozhodně šetřit.

Proč jsou i nás lidi plní nenávisti a lží? Za vše může násilné zavedení češtiny (Cyril a Metoděj) dříve zde byla němčina, pokud by zde nebyla zavedená čeština, tak bychom byli součástí Německa a měli bychom se dobře ekonomicky i sociálně, zavedení cizího jazyka to je kulturní znásilnění a následkem je deprese, navíc náš český jazyk je amatérský výtvor, něco jako byl Windows Vista.

Leave a Reply