Domů » Je třeba nahradit vysokoškoláky za roboty a umělou inteligenci

Je třeba nahradit vysokoškoláky za roboty a umělou inteligenci

Každé centrum je černou dírou, která pohlcuje hodnoty, a potom ty hodnoty přerozděluje, podle svých egoistických priorit, tak tu funguje u; království, feudalismu, kapitalismu, socialismu, podniku, organizace atd. bylo zde mnoho snah naivních o decentralizaci, ale to nefungovalo, protože se z lidí stávala zlá zvířata.

Jádrem problému je to, že v centu jsou lidi, co dělají chyby! Je třeba nahradit vysokoškoláky za roboty a umělou inteligenci, místo prezidenta zde bude robot, co v Praze na hradě vyznamená roboty, už zde nebude problém s extremisty, vojenští roboti vyčistí svět od extremistů díky moderní vědě a technice, vše jde dneska digitálně monitorovat, a extrémy tak levně a rychle už v zárodku eliminovat.

Zavede se globálně jednotný plat 1 USD za hodinu práce, vysoké platy 30 USD za hodinu v USA, jenom kazili egoistické lidi, co byli v USA, je třeba ukázat to, že i za málo peněz jde normálně žít. Tím skončí problém s ekonomickými migranty, a s plýtváním potravinami a jinými hodnotami.

Malé platy povedou k tomu, že lidi opustí veliká města, kde je nákladný život, a přestěhují se na venkov, kde lze žít levně. Když budou všude malé platy, tak nebude mít smysl už mít; armádu, politiku, náboženství, byrokracii, soudy, vězení atd. ušetřené náklady, se dají tam, kde je společnost nutně potřebuje.

Leave a Reply