S odstupem padesáti let se podívejme na učebnice a dojde nám, že se děti před padesáti lety učili ve škole pitomosti, čas nám umožňuje porovnání a tím nám odhaluje že jsme pitomci. Pokud někdo v současnosti poukáže na to, že se ve škole učí pitomosti a že v televizi jsou pitomosti tak jej nikdo nebere vážně, to jistě musí mít nějakou příčinu?

Tou příčinou je to že jsme nemocní a společnost to je veliká nemocnice, nejhorší je že ti, co jsou nejvíce nemocní mají i mnoho dětí a ti co jsou zdraví nemají děti nebo mají jenom jedno dítě. Nemoc je už dlouhou dobu největším problémem naší společnosti, došlo to tak daleko na vysoké státní funkce se dosazují těžce nemocní lidé.

Následkem je; inflace, vandalismus, války, pandemie atd. vše zde jsou příčiny a jejich následky! Knihy a filmy jsou zrcadlem naší nemocné společnosti, komu není rady tomu není pomoci, vše evolučně jistě směřuje k tomu, že se nemocní lidé nahradí za umělou inteligenci a autonomní roboty.

To, co nejde už opravit se musí logicky novým nahradit, člověk se stal neopravitelným genetickým zmetkem s nulovou hodnotou pro ekonomiku. Tak jako jsme zakázali prodej tvrdých drog tak se zakáže pitomcům mít pitomé děti, je to přeci pitomost mít pitomé děti.

%d bloggers like this: