Situace určuje, jestli je lepší společné nebo soukromé, se změnou situace se mění to, co bylo dříve lepší, je to jako s jídlem, lepší je kvalitou jídlo, které jíme v soukromí, ale ekonomicky je výhodné jídlo, které je společné. Ekonomika se snaží o to nahradit soukromé za společné, ve velkém je vše ekonomické ale za cenu špatné kvality.

Jak by konzumní svět vypadal, pokud by se lidi ve velkém vyráběli v továrnách a každý by tak měl v hlavě bezdrátové napojení na globální umělou inteligenci. Z lidí by se tak stali genetičtí roboti, co neznají pravdu a lásku. Vše je zde vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, pokud to nefunguje tak se to opraví nebo nahradí něčím co funguje.

Základem je zajistit u všeho, aby to optimálně fungovalo o tom je evoluce, která nahrazuje staré za nové a chybné za správné, často je zde snaha zabránit evoluci v tom, aby něco nahradila a tím funkčnost systému zajistila. Komu není rady tomu není pomoci, následkem jsou války a pandemie, cesta je v tom nahradit lidi za autonomní roboty, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi logicky žádné problémy.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: