Stačí se na člověka podívat a poslechnout si to, jak mluví a zakrátko pozná specialista, jestli je člověk psychicky zdravý, není to žádná věda, protože psychická nemoc nejde dlouho utajit. Jakou psychickou nemoc má jistě Petr Pavel? Petr Pavel má problém se ztrátou pravdy a lásky, příčinou je zde genetika a výchova, pokud v člověku není pravda a láska tak takový člověk je psychicky mrtvý (psychopat) a stává se tak z něj naprogramovaný stroj který umí dělat jenom to na co je naprogramovaný, lidově se těmto lidem říká blbci a jak víme, tak nejhorší je srážka s blbcem.

Podívejme se do minulosti, jak to dopadlo, když se blbec dostal na vysokou funkci jako; vůdce, král, císař, sultán, faraon, šlechtic, papež, guru, prezident, předseda vlády, celebrita atd. Jak poznáme bezpečně to, že je někdo blbec? Je to jednoduché, z díla se pozná jistě blbec, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, jaké dílo zde zanechal Petr Pavel? Jeho dílem jsou politické blbosti, často je zde snaha blbce léčit v psychiatrické nemocnici pomocí léků, statistiky ukazují to, že to jsou vyhozené státní peníze, protože z blbce nikdo neudělá psychicky zdravého člověka. Krásně je problém s blbci popsán v knize. Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce

Problémem není to, že je Petr Pavel psychopat, problémem je to že konzumní společnost nemá optimální globální kontrolní systém, který by dokázal odhalit psychopaty a zablokoval jim možnost se dostat k moci a bohatství, podívejme se třeba na to, kdo nechal upálit na hranici mesiáše Jana Husa, byli to svatí psychopati, kterým šlo o to mít moc a bohatství, pro psychopaty je moc a bohatství drogu. Dějiny naší civilizace jsou plné psychopatů, co se řídili heslem po mě potopa, nejvíce přitahuje psychopaty náboženství a politika, zde mohou realizovat svoje dogmatické totalitní programy, pomocí kterých udělají z normálních lidí pitomé ubožáky.

%d bloggers like this: