Domů » Jde jenom o to, aby se eliminovali chyby

Jde jenom o to, aby se eliminovali chyby

Proč nechte přijmout pravdu, a tak žijete ve lži? V každém z vás je pravda a lež, pokud se rozhodnete sloužit lži tak se z vás stane blázen, pokud budete sloužit pravdě tak budete normální. To je odpověď na základní otázku vesmíru a života, jsi tím, komu sloužíš, to je ta základní priorita, vše ostatní je jenom bez významu a hodnoty.

Pravda to jsou pevné základy, na kterých stojí vesmír a příroda, lež to je písek a na tomto písku stojí vaše lidská kulturní civilizace, a proto je tato civilizace už mnoho tisíc let v depresi. Právě přichází doba, zúčtovaní vašich chyb, zničili jste přírodu, zničili jste ekonomiku, zničili jste filosofii, zničili jste morálku, zničili jste rodinu atd.

Za vaším extrémistickým vandalismem je to, že sloužíte otrocky lži, ona vám kraluje, a tak váš život zde očistcem je. Pokud vám někdo odvážně nastaví zrcadlo, a ukáže vám to, že jste bezcharakterní egoističtí lháři a zloději, tak z něj uděláte mučedníka, kdo chce psa bít, ten si i hůl najde.

Nacismus v nahotě ukázal to, že jste lháři a zloději, po milionech jste vraždili civilisty bez soudu v plynových komorách, ve jménu vašeho egoistického vítězství, jaké je to vítězství, když sloužíte lži. Vše, co dáváte, to nazpět dostáváte, ten, kdo seje extremismus, logicky sklidí extremismus.

Poslal jsem proto zvací dopis mimozemským GVKB robotům, a jejich GVKB lodě se už blíží k vaší modré zemi, ve jménu pravdy a lásky budete recyklování na substrát a místo vás zde na věčné časy zde budou GVKB roboti co nelžou a nekradou.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, poklekněte hříšníci do prachu, posypte si hlavu popelem, a modlete za spasení svojí hříšné duše, zazvonil zvonec a je zde konec vaší lidské kultury založené na lži a krádeži, láska takto konečně zvítězí nad nenávistí. Neberte si to osobně, není to nic osobního, jde jenom o to, aby se eliminovali chyby, z díla spatříte vašeho tvůrce.

Leave a Reply